• E-Posta: info@teknolazer.com.tr

  • Telefon: +90 232 472 11 35

Teknozone 2007 yılında İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız İzmir Torbalı’da bulunan 2000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde, ozon jeneratörü üretimi, projelendirilmesi ve servis hizmetleri ile sektöründe lider firma konumundadır.

Firmamız aynı zamanda EUOTA’ya ( European Ozone Trade Association ) ve IOA’ya ( International Ozone Association ) üyeliği kabul edilen ilk ve tek Türk ozon jeneratörü üreticisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

2020 yılında firma aynı kalite politikası ile TEKNOLAZER Sac işleme tesisini kurmuş olup, bünyesinde CNC Lazer kesim, büküm, kaynak, konstrüksiyon imalatı ve elektrostatik toz boyama tesisini kurmuştur.

Tesiste Girdi, Proses ve Final olmak üzere 3 kalite adımında üretim gerçekleşmekte olup, yalın üretim süreçlerinden 5S ve Kaizen adımları kusursuz uygulanmaktadır.

Sac işleme tesisinde farklı zamanlarda paslanmaz çelik, siyah malzeme, alüminyum işlenmektedir.

Kadro yapısında Makine Mühendisi, Malzeme ve Metalurji Mühendisi, Endüstri Mühendisi ve Teknik Ressamı ile özel proses imalatı ya da hazır işlemleri kalite standartlarında gerçekleştirmektedir.